Kauno lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...
PARTNERIAI
PARTNERIAI

VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija, VšĮ „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras” kovo 2-6 dienomis suorganizavo edukacinį renginį „Draugiškoji socialinio emocinio ugdymo olimpiada „Dramblys: ikimokyklinukai (5-7 m.), pradinukai (1-4 kl.) ir pagrindinių (5-6 kl.) mokiniai“.

Renginio tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą ir atliekant bendras užduotis, įtraukiant vaikus, pedagogus ir tėvus, stebėti socialinio emocinio ugdymo pažangą.
Norime pasidžiaugti, kad šioje olimpiadoje dalyvavo ir Kauno lopšelio-darželio „Varpelis“ priešmokyklinių „Voveraitės“ ir „Kregždučių“ grupių vaikai ir auklėtojos.
Visą savaitę vaikai dalyvavo veiklose – žaidimuose: „Aš liepiu“, „Šypsenų siuntimas bei jausmų traukinukas“, „Progresuojanti raumenų relaksacija“, „Stop!“, „Atstumtas arba pripažintas“, „Kaip spręsti nesutarimus su draugais“.
Vaikams veiklos labai patiko, pasidalino savo turima patirtimi, išklausė savo draugus, mokėsi draugiškumo, kantrybės, atjautos, supratingumo, gebėjimo susitarti, išspręsti kilusius sunkumus, nesutarimus. Žinoma ne viskas buvo taip paprasta ir lengva, tačiau labai naudinga patirtis, o šių veiklų nepamiršime ir ateityje, juk tik kasdien matydami tinkamą pavyzdį vaikai gali tapti geresni, draugiškesni, mandagesni, supratingesni.