Kauno lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...
PARTNERIAI
PARTNERIAI

Gegužės 31 dieną „Kregždučių“ grupės vaikai, auklėtojos Linos ir tėvelių lydimi, vyko į UAB „ Vikeda“ ekskursiją – edukaciją ,,DADU ledai“, kurią suorganizavo Kamilės tėveliai. Nesuklysim sakydami, kad ledai yra patys skaniausi vaikučių skanėstai. Kas begali būti maloniau už gaivius, gardžius ledus su traškiais vafliais ar šokoladinius su lazdyno riešutais ar migdolais…

Vos tik atvykus į Kėdainių ledų fabriką, maloniai mus pasitiko meistrė Rima, kuri vaikams ne tik parodė, bet ir papasakojo, iš ko ir kaip gaminami, kur laikomi ledai kol atkeliauja į prekybos tinklus. Mažieji varpeliukai sužinojo, kad fabrike kiekvieną dieną iš daugiau nei dešimt tonų šviežio nenugriebto pieno pagaminama apie 384 000 porcijų ledų. „DADU“ ledai išsiskira kokybe ir skoniu. Čia keliami itin aukšti kokybės reikalavimai žaliavai – bendraujama tik su tais tiekėjais, kurie turi aukščiausią kokybės įvertinimą. Vengiama papildomų alergenų, sveikatai nepalankių ingredientų. Sukurti ledai be laktozės ir cukraus.
Ugdytiniai turėjo galimybę apžiūrėti fabriką ir patys pamatyti kaip ir iš kur atsiranda ledai. Edukacijos pabaigoje jų laukė pati maloniausia dalis – ledų degustacija. Džiugu buvo matyti linksmus vaikučių veidukus, valgant traškius ir gardžius ledus.
Nuoširdų AČIŪ tariame UAB „VIKEDA“ darbuotojoms už puikią edukaciją ir dar kartą didelį ir nuoširdų AČIŪ sakome Kamilės tėveliams už suorganizuotą išvyką, kuri vaikučiams suteikė daug gražių, įsimintinų ir nepakartojamų akimirkų!