Kauno lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...
PARTNERIAI
PARTNERIAI

Rugsėjo 26 – 30 dienomis „Varpelyje“ aidėjo vaikų klegesys, vyravo šventinė nuotaika. Visą savaitę linksmai šurmuliavo renginiai skirti įstaigos įkūrimo 35-erių metų sukakčiai paminėti. Šventiniai renginiai prasidėjo jau pirmadienį, rugsėjo 26-ąją dieną. Ši diena – „KŪRYBINGADIENIS“. Vaikai kūrė, gamino, piešė sveikinimą darželiui, parengė vaikų darbelių parodą „Gimtadienio svečiai“.
Antradienis – „PARODADIENIS“. Vaikai dalyvavo edukacinėje veikloje „Skambantys varpeliai“, apžiūrėjo darželio bendruomenės surinktų varpelių kolekciją.
Trečiadienis – „SPORTADIENIS“. Mažieji linksmai mankštinosi, sportavo, žaidė judriuosius žaidimus.
Ketvirtadienis – „SMAGURIADIENIS“. Vyko linksmas rytmetys lopšelio-darželio bendruomenei. Visiems nuotaiką praskaidrino mažųjų ugdytinių koncertas. Juk smagiausias ir linksmiausias gimtadienis būna tada, kai, susirinkę visi kartu, galime dainuoti, šokti, žaisti. O koks gimtadienis be vaišių! Vaišių pakako visiems, o linksmybių užteko visai dienai.
Penktadienis – „PRAMOGADIENIS“. Koncertas – „Vaikyste, suskambėk!“. Šią dieną buvo laukiami visi, norintys pasidalinti su mumis šventine nuotaika. Džiaugiamės, kad į mūsų šventę atvyko Kauno miesto savivaldybės mero pavaduotojas Simonas Kairys, Švietimo skyriaus vyr. specialistė Audronė Bukmanaitė, seniūno pavaduotoja Asta Chanko, kaimyninių darželių vadovai, tėvų komiteto nariai, bei buvę mūsų darželio auklėtiniai. Svečiams buvo parodytas fimukas ,,Viešnagė lopšelyje-darželyje „Varpelis““. Darželio gimtadienio šventę vainikavo šventinė popietė su Pepe, jos metu direktorė Lidija kiekvienai grupei prisiminimui įteikė dar spaustuvės dažais kvepiančią dovaną – knygelę „Su gimtadieniu, darželi!“, kurioje sugulė visą vasarą vaikų su tėveliais ir auklėtojomis kurti eilėraščiai apie mūsų lopšelį-darželį, vaikai linksmai šoko, dainavo, į dangų paleido balionus su savo svajonėmis.
Nebuvo nuskriausti ir darbuotojai už kūrybines idėjas, nuoširdų ilgametį darbą, indėlį gražinant įstaigą darbuotojams buvo įteikti padėkos raštai, o penktadienio vakarą visi rinkosi į kavinę, linksmai paminėti 35 – ąjį įstaigos gimtadienį. . .
Tikimės, kad nuolat atsinaujinantis darželis, dar ne vienerius metus bus mažųjų antraisiais namais!