Kauno lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...
PARTNERIAI
PARTNERIAI

Gražų gegužės 4 d. rytą, mažieji „Varpeliukai“ Dovydas, Luknė Č., Luknė M., Rapolas, Lėja ir Kostas su šeimomis ir neformaliojo ugdymo pedagoge Eirūne bei auklėtoja Erika, skubėjo į Jonavos sporto areną, kurioje dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynių III etape. Po visų dalyvių parado į areną iškilmingai buvo įnešta olimpinė ugnis ir sušoktas baltas šokis…

Šventės dalyvius pasveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Kaip jau įprasta prieš visas varžybas reikalingas apšilimas, tad visi dalyvavome nuotaikingoje mankštoje, o vėliau gavę dalyvio pasą, turėjome įvykdyti 7 užduotis ir už tai surinkti 7 antspaudus. Smagu, kad šiame renginyje visi buvo jau nugalėtojai ir buvome apdovanoti medaliais, taure bei kitomis dovanomis.
Tiesa, negalime nepaminėti mūsų šaunios palaikymo komandos, kuri negalėjo ramiai sėdėti, o didžioji dauguma keliavo su mumis ratu ir stebėjo, palaikė, padrąsino mažuosius sportininkus. Ačiū tėveliams – Jūs šauni palaikymo komanda!!!
Na ir kaip jau įprasta po visų renginių, varžybų, taip ir čia neapsėjome be foto sesijos prie Lietuvos mažųjų žaidynių sienelės.
Pasidžiaugę savo laimėjimais ir prizais išsiskirstėme , kad galėtume aplankyti mylimas mamytes, juk šį sekmadienį Mamos diena!