Kauno lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...
PARTNERIAI
PARTNERIAI

MIELI TĖVELIAI,

Nuoširdžiai dėkojame, kad pasinaudodami GPM paramos galimybe, 2019 metais paramą skyrėte lopšeliui-darželiui „Varpelis“, kuriame Jūsų mažylis gyvena ir ugdosi didesnę dienos dalį, kur jis ruošiamas gyvenimui, kur į jo sąmonę diegiami pirmieji doros, sąžiningumo, meilės daigeliai. Juk čia vaikai praleidžia didžiąją dalį savo laiko. Čia jie žaidžia, bando pažinti supančio pasaulio paslaptis, susirasti draugų.
Jūs labai padėsite mažiesiems varpeliukams, jeigu savo 1,2 proc. GPM ir 2020 metais skirsite mūsų įstaigai. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinant vaikų ugdymo(si) kokybę, atnaujinant ir modernizuojant edukacines erdves, stiprinant lopšelio-darželio materialinę bazę.
Jei deklaraciją pildote įstaigoje (paruoštų formų yra Jūsų grupėse), užpildykite pateiktą formą iki 2020 m. balandžio 15 d. ir atiduokite ją auklėtojoms, kad įstaiga spėtų jas išsiųsti paštu:
– Forma turi būti pildoma juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu.
– Pildyti didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.
– Raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas.
– Brūkšneliai tarp raidžių ar skaičių turi būti įrašyti atskiruose langeliuose.
– Nepildomuose laukeliuose nieko nerašykite.
Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti prašymą internetu: https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

fb_img_1583743408686