Kauno lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...
PARTNERIAI
PARTNERIAI
Jau medžiai numetė lapus…
Nebegirdėt balsų paukštelių.
Aplink tylu ir neramu…
Tiktai šviesioji ši ugnelė
Mus sušildo ir nušviečia mūsų kelią……
Kaip ir kasmet taip ir šiemet, šią savaitę mūsų bendruomenė paminėjo tradicinę Žibintų šventę. Ši šventė per eilę metų jau tapo projektu ,,Magiška žibintų šviesa nušvieskime kelią”. Šį projektą organizavo ,,Kregždučių” grupės mokytojos Lina, Rasa, ,,Saulutės” grupės – Dalia ir Kamilija, meninio ugdymo (muzika) mokytoja Rita.
Lapkričio mėnuo tai tamsos metas, aplink viskas nurimsta, nutyla, gamta panyra į sapną ir užmiega. Ši šventė mums visiems primena, kad nors lauke ir tamsu, viduje visada šilta, gera ir jauku. Ši šviesa žmones sustiprina, pripildo vidinės šviesos, suteikia daug vilties ir prasmės kiekvienai dienai. Visą savaitę grupėse mokytojos su savo ugdytiniais kalbėjo apie tamsą ir šviesą, dekoravo žibintus, mokėsi eilėraščių, sekė pasaką apie žibintą, kartu su tėveliais kūrė savo šeimos žibintą, iš kurių vėliau mokytojos surengė parodėles laiptinės erdvėje. Taip pat, vaikai dainavo, grojo, improvizavo.
Ant šviesos stalų dėliojo žibintų ornamentus, tamsoje skambant muzikai su žibintuvėliais šoko šviesos šokį… Žibintų projektas baigėsi, bet vakaro tamsoje judantys žiburėliai sukūrė nuostabią nuotaiką. Į namus visi išsiskirstė su šilumos, bendrumo ir vidinės šviesos pojūčiu, kuris lydės visus iki kitos šventės – iki pat artėjančių Šv. Kalėdų!