Kauno lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...
PARTNERIAI
PARTNERIAI

Šiandien į Kauno lopšelio – darželio „Varpelis“ muzikos studiją 13 val. skubėjo nemažas būrys darbuotojų iš mūsų darželio ir svečiai iš kitų ugdymo įstaigų. Čia vyko projekto „Išmok jaustis gerai“, vieni iš daugelio mokymų, tema „Komandos formavimas ir bendradarbiavimas“. Mokymus vedė lektorės Renata Dambrauskaitė-Pėželienė ir Giedrė Juzėnienė.

Aktyviais mokymosi metodais grįsti mokymai pedagogams, skirti stiprinti ugdymo įstaigos bendruomeniškumą ir tarpusavio santykių socialinę-emocinę paramą.
Visi mokymų dalyviai pagilino žinias, o svarbiausia, išbandė praktiškai, kaip taikyti komandos formavimo metodus savo darbe. Ne tik klausantis pateiktos informacijos, bet ir aktyviai dalyvaujant veiklose, įsitikinome, jog naudojant aktyvius mokymo bei bendravimo metodus, mažėja įtampa komunikuojant su kolegomis bei aplinkiniais, gerėja mokyklos mikroklimatas, tarpusavio santykiai grindžiami pasitikėjimu. Aktyviai veikiant kartu padidėja komandos sutelktumas, tobulėja bendradarbiavimo įgūdžiai, o tai skatina greičiau pasiekti nusistatytus tikslus bei mažinti stresą darbe, skatinti kūrybiškumą darbe ir asmeniniame gyvenime.
Pasisėmę naujų žinių, išbandžiusios praktiškai, šauniai praleidusios laiką, moterys išsiskirstė su šypsena veiduose ir pažadu pasidalinti patirtimi su savo kolegėmis…