Kauno lopšelis-darželis
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...
PARTNERIAI
PARTNERIAI
„Kengūra“ – kasmetinis tarptautinis matematikos konkursas, vykstantis daugiau nei 30-yje šalių, kuriame gali dalyvauti 1-12 kl. moksleiviai ir skaityti mokantys darželinukai. „Kengūros“ konkursas atsirado 1991 metais, jį sukūrė Prancūzijos matematikai. Lietuvoje „Kengūros“ konkursas atskirose mokyklose organizuojamas nuo 1995 metų.
Konkurso ypatumas – uždaviniams spręsti skiriama mažai laiko – tik 75 minutės. Per šį laiką dalyviams reikia išspręsti 30 užduočių, „nykštukų“ grupei pateikiamos 18 užduočių, o „mažylių“ grupei – 24 užduotys. Uždaviniai pateikiami su pasirenkamaisiais atsakymo variantais (5 variantai).
Beje, Kengūros uždaviniai labai smagūs, jie apima visas matematinės veiklos sritis ir dar logiką, o jų kontekstas yra įdomus ir patrauklus. Dalyvauti konkurse gali visi norintys. Tik tam reikia drąsos, ryžto ir, žinoma, žinių. O žinios yra viena iš geriausių ateities investicijų…
Mūsų Kauno lopšelio-darželio „Varpelis“ ugdytiniai taip pat dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse. Ką tik paskelbti Kengūros 2022 rezultatai. Jie puikūs!
Sveikiname „Geniukų“ grupės ugdytinius, Kengūros 2022 konkurse užėmusius:
• Kristupą Pranką – I vietą Kauno lopšelyje-darželyje „Varpelis“, II vietą Kauno mieste ir patekusį į TOP-50 geriausiųjų Lietuvoje (VIII vieta) ;
• Beną Noreikį – II vietą Kauno lopšelyje-darželyje „Varpelis“, V vietą Kauno mieste ir patekusį į TOP-50 geriausiųjų Lietuvoje (XXII vieta) .
Ačiū Jums, mūsų mielieji! Didžiuojamės Jumis!
Linkime nesustoti ir kopti aukštyn matematikos laiptais!!!